XXL so zvýhodnenou cenou

 • 16 porcií v balení 450g Doprajte si lahodné raňajky v podobe chrumkavých müsli, bohatých na vlákninu v spojení so sviežim a šťavnatým červeným ovocím. Špeciálne vyrobené müsli obohatené o veľké množstvo ľahko stráviteľných proteínov, vynikajúco chuťovo vybalancované aj pre zaručených gurmánov.  Vhodné aj po športovej aktivite či len tak na zahnanie hladu. Zaručene s najnižším množstvom kalórii  a s minimom rýchlych cukrov. Tejto zdravej a navyše chutnej kombinácii jednoducho neodoláte. Nízkoenergetický a nízkokalorický proteínový produkt s vysokým obsahom bielkovín a vlákniny, so zníženým obsahom tukov a cukrov.  

  Príprava

  PRÍPRAVA: 3 polievkové lyžice (30 g produktu) zmiešajte v miske alebo šejkri so 150 ml odstredeného mlieka. Spotrebujte do 10 nasledujúcich minút

  Zloženie

  MÜSLI S ČERVENÝM OVOCÍM – Vegánsky, nízkoenergetický a nízkokalorický produkt bohatý na bielkoviny, bez laktózy a bez palmového oleja, so zníženým obsahom cukrov a tukov, s energetickou hodnotou 119 kcal v jednej porcii. Vhodné ako doplnok zdravej a nízkokalorickej diéty, akéhokoľvej redukčného programu či zdravého stravovania. ZLOŽENIE: Lupienky z rastlinných bielkovín (sójový proteín, škrob); celozrné ovsené vločky (lepok); zmes červených plodov (12,4%) (sušená malina, malinové kúsky (malinové pyré z koncentrátu, sacharóza, jablkové pyré, ananásová vláknina, aróma, regulátor kyslosti: kyselina citrónová E330, želírujúca látka: alginát sodný E401, stabilizátor: fosforečnany vápenaté E341, farba: antokyány E163), šťava z granátového jablka, dehydrovaná jahoda); cukor; hnedý trstinový cukor; slnečnicový olej; oligofruktóza (extrakt z koreňa čakanky);   Alergény: Obilniny, sója, mlieko, vyrábané na zariadeniach, ktoré spracuváva orechy.
 • 16 porcií v balení Pomarančový proteínový nápoj - nízkoenergetický a nízkokalorický produkt s vysokým obsahom bielkovín, so zníženým obsahom tukov, cukrov a soli, ktorého energetická hodnota je 88 kcal v jednej porcii. Vhodné ako doplnok zdravej a nízkokalorickej diéty, akéhokoľvek redukčného programu či zdravého stravovania.

  Príprava

  3 odmerky prášku pridajte do 200 ml studenej vody vo vhodnej nádobe alebo šejkri a premiešajte. Konzumujte chladené, s ľadom.

  Zloženie

  Mliečne bielkoviny (sójový lecitín (E322)), regulátor kyslosti (kyselina citrónová (E330), kyselina jablčná (E296), citrát sodný (E331)), fruktóza, stabilizátor (fosforečnan draselný (E340), fosforečnan vápenatý), aróma (pomarančová), farbivo (červená repa) koncentrát šťavy (E162), (koncentrovaný extrakt z červenej repy, maltodextrín, kyselina citrónová (E330), karotén (E160a (ii))), protispekavé činidlá (uhličitan horečnatý (E504)), prírodné sladidlá (acesulfám (E950), sukralóza (E955)). Alergény: Sója, mlieko.
 • 7 sáčkov v balení alebo 16 porcíí v 450 g balení Zeleninová proteinová polievka - nízkoenergetický a nízkokalorický produkt, s vysokým obsahom bielkovín a vápnika, so zníženým obsahom cukrov a tukov, s energetickou hodnotou 110 kcal v jednej porcii. Vhodné ako doplnok zdravej a nízkokalorickej diéty, akéhokoľvej redukčného programu či zdravého stravovania. Objavte nový praktický a ekonomický koncept Dr. Slim na efektívnu kontrolu svojej hmotnosti! Počas zoštíhľovacieho programu konzumujete proteíny vysokej biologickej hodnoty v ideálnej dávke s nízkym množstvom cukrov na výnimočnom základe. Koncept je založený na princípe kontrolovanej diéty s výraznou redukciou tukového tkaniva, bez pocitu hladu, bez straty svalovej hmoty, udržateľné dlhodobo a bez yo-yo efektu.

  Príprava

  Vysypte obsah vrecka do misky. Pomaly prilievajte 200 až 230 ml horúcej (nie vriacej) vody a miešajte pár sekúnd, kým sa dobre nerozpustí. Dochuťte, a do 10 minút skonzumujte.

  Zloženie

  Mliečne bielkoviny; rastlinné bielkoviny (izolát hrachového proteínu, izolát sójových proteínov); dehydrovaná zelenina (13,7%) (zemiaky, mrkva, cibuľa, špargľa, červená paprika, zeler, pór, špenát, zelená cibuľa, cesnak); rastlinný olej (rafinovaný palmový olej, glukózový sirup, mliečny proteín, stabilizátor: trifosfát sodný; činidlo proti spekaniu: oxid kremičitý); príchute (mlieko); modifikovaný kukuričný škrob; soľ; zahusťovadlá: guarová guma, xantánová guma, alginát sodný; hydrolyzovaný rastlinný proteín; korenie; výťažok z kvasníc; metionín; činidlo proti spekaniu: oxid kremičitý. Alergény: mlieko, sója a zeler. Vyrobené na zariadení, ktoré spracováva horčicu, glutén, vajíčka a siričitany.
 • Extra silný kakaový dezert

  18.9034.90
  7 sáčkov v balení alebo 16 porcíí v 400 g balení Extra silný kakaový dezert - nízkokalorický produkt s vysokým obsahom bielkovín a vlákniny, s nízkym obsahom tukov, cukrov a soli, s prírodnými sladidlami. Energetická hodnota 90 kcal v jednej porcii. Vhodné ako doplnok zdravej a nízkokalorickej diéty, akéhokoľvej redukčného programu či zdravého stravovania. Objavte nový praktický a ekonomický koncept Dr. Slim na efektívnu kontrolu svojej hmotnosti! Počas zoštíhľovacieho programu konzumujete proteíny vysokej biologickej hodnoty v ideálnej dávke s nízkym množstvom cukrov na výnimočnom základe. Koncept je založený na princípe kontrolovanej diéty s výraznou redukciou tukového tkaniva, bez pocitu hladu, bez straty svalovej hmoty, udržateľné dlhodobo a bez yo-yo efektu.

  Príprava

  Vysypať obsah vrecka do 120 ml studenej vody a rozmiešať v šejkri.

  Zloženie

  Mliečne bielkoviny, slnečnicový lecitín E322, odtučnený kakaový prášok (16,5%), odtučnené sušené mlieko, plnidlo (fruktooligosacharidy), soľ, aróma (čokoláda), zahusťovadlo (xantan E415 a karboxymetylcelulóza E466, pšeničná vláknina, prírodné sladidlá (sukralóza E955, acesulfam E950). Alergény: mlieko.
 • Proteínové capucino

  18.9034.90
  7 sáčkov v balení alebo 16 porcíí v 400 g balení Nápoj Cappuccino - nízkoenergetický a nízkokalorický produkt s vysokým obsahom bielkovín, so zníženým obsahom tukov a cukrov s energetickou hodnotou 88 kcal v jednom vrecúšku. Vhodné ako doplnok zdravej a nízkokalorickej diéty, akéhokoľvej redukčného programu či zdravého stravovania. Objavte nový praktický a ekonomický koncept Dr. Slim na efektívnu kontrolu svojej hmotnosti! Počas zoštíhľovacieho programu konzumujete proteíny vysokej biologickej hodnoty v ideálnej dávke s nízkym množstvom cukrov na výnimočnom základe. Koncept je založený na princípe kontrolovanej diéty s výraznou redukciou tukového tkaniva, bez pocitu hladu, bez straty svalovej hmoty, udržateľné dlhodobo a bez yo-yo efektu.

  Príprava

  Obsah sáčku vysypať do 200 ml teplej vody (40°C) a rozmiešať v šejkri. Alebo - obsah sáčku vysypať do 200 ml studenej vody, rozmiešať v šejkri, preliať do vhodnej nádoby, zohriať 1 minútu v mikrovlnej rúre a zamiešať.

  Zloženie

  Mliečne bielkoviny, slnečnicový lecitín E322, mletá káva, odtučnené sušené mlieko, čakanka, zahusťovadlo (guarová guma E412), plnidlo (polydextróza), odtučnený kakaový prášok, soľ, sladidlá (sukralóza E955, acesulfam E950). Alergény: mlieko.
 • Proteínový dezert s jahodami

  18.9034.90
  7 sáčkov v balení alebo 16 porcíí v 400 g balení Proteínový dezert s jahodami, instantný proteínový produkt. Nízkoenergetický a nízkokalorický produkt s vysokým obsahom bielkovín, so zníženým obsahom tukov a cukrov s energetickou hodnotou 89 kcal v jednom vrecúšku. Objavte nový praktický a ekonomický koncept Dr. Slim na efektívnu kontrolu svojej hmotnosti! Počas zoštíhľovacieho programu konzumujete proteíny vysokej biologickej hodnoty v ideálnej dávke s nízkym množstvom cukrov na výnimočnom základe. Koncept je založený na princípe kontrolovanej diéty s výraznou redukciou tukového tkaniva, bez pocitu hladu, bez straty svalovej hmoty, udržateľné dlhodobo a bez yo-yo efektu.

  Príprava

  Vysypte obsah vrecka do 120 ml studenej vody a premiešajte v šejkri.

  Zloženie

  ZLOŽENIE: Mliečne bielkoviny (slnečnicový lecitín E322), modifikovaný škrob E1414, dochucovadlá (jahody, jogurt, čučoriedky), regulátor kyslosti (kyselina citrónová E330, kyselina jablčná E296), jahody (1,2 %), plnidlo (polydextróza), zahusťovadlá (xanthan E415, karboxymetylcelulóza E466), soľ, sladidlá (sukralóza E955, acesulfam E950), farbivá (výťažok zo šťavy červenej repy E162, maltodextrín, kyselina citrónová E330). Alergény: mlieko.
 • 7 sáčkov v balení alebo 16 porcíí v 400 g balení Proteínový nápoj broskyňa-mango - nízkoenergetický a nízkokalorický produkt s prírodnými sladidlami, s vysokým obsahom bielkovín, so zníženým obsahom cukrov a tukov, s energetickou hodnotou 90 kcal v jednej porcii. Vhodné ako doplnok zdravej a nízkokalorickej diéty, akéhokoľvej redukčného programu či zdravého stravovania. Objavte nový praktický a ekonomický koncept Dr. Slim na efektívnu kontrolu svojej hmotnosti! Počas zoštíhľovacieho programu konzumujete proteíny vysokej biologickej hodnoty v ideálnej dávke s nízkym množstvom cukrov na výnimočnom základe. Koncept je založený na princípe kontrolovanej diéty s výraznou redukciou tukového tkaniva, bez pocitu hladu, bez straty svalovej hmoty, udržateľné dlhodobo a bez yo-yo efektu.

  Príprava

  Vysypať obsah vrecka do 200 ml vody a rozmiešať v šejkri.

  Zloženie

  Mliečne bielkoviny, sójový lecitín E322, regulátor kyslosti (kyselina citrónová E330, kyselina jablčná E296, citrát sodný E331), fruktóza, farbivo (karotén E 160ii, kurkumín E100, koncentrát šťavy červenej repy E162, maltodextrín, kyselina citrónová E330), príchuť (mango, broskyňa), stabilizátor (fosforečnan draselný E340, fosforečnan vápenatý E341), protispekavé činidlá (oxid kremičitý E551, uhličitan horečnatý E504), plnivo (polydextróza), prírodné sladidlá (sukralóza E955, acesulfam E950), soľ. Alergény: sója, mlieko.
 • 16 porcií v balení 450g Krémový vysokoproteínový puding s nezameniteľnou karamelovou chuťou, ktorý vám pripraví neobyčajný chuťový zážitok bez výčitiek z možnosti priberania. Znížené množstvo cukrov a tukov vám zrýchli váš metabolizmus.
  Príprava : 2 až 2,5 odmerky produktu vysypte do šejkra so studenou vodou, dôkladne pretrepte a prelejte do vhodnej nádoby. Neodkladne skonzumujte.
  PUDING: pomaly za stáleho miešania metličkou alebo vidličkou pridajte 180 az 200 ml studenej vody. Po pretrepaní, dajte stuhnúť do chladničky cca na 15  minút. Čokoládová pena ( mousse ) : Postupujte v príprave rovnako ako pri pri príprave pudingu, ale s pridaním jedného rozšľahaného vaječného bielka. Vhodné tiež na cca 15 schladiť v chladničke. MLIEČNY KOKTEIL: Premiešajte v elektrickom mixéri s 180 az 200 ml studenej vody. Konzumujte do 10 minút.

  Zloženie

  Mliečne bielkoviny; rastlinný tuk (rafi novaný palmový olej; glukózový sirup; stabilizátor: trifosfát pentasodný; protihrudkujúca látka: oxid kremičitý); zahusťovadlá: karboxymetylcelulóza, mikrokryštalická celulóza, škrob; prírodné farbivá: karamel, beta-karotén; soľ; prírodné sladidlá: aspartam (obsahuje fenylalanín), acesulfam draselný; regulátor kyslosti: oxid horečnatý; protihrudkujúca látka: oxid kremičitý; emulgátor: sójový lecitín
  Alergény : Mlieko, sója. Stopy horčice, vajec, lepku, zeleru a siričitanov.
 • 7 sáčkov v balení alebo 16 porcíí v 400 g balení Kuracia proteínová polievka - nízkoenergetický a nízkokalorický produkt s vysokým obsahom bielkovín, so zníženým obsahom tukov, cukrov a soli, ktorého energetická hodnota je 87 kcal v jednej porcii. Vhodné ako doplnok zdravej a nízkokalorickej diéty, akéhokoľvek redukčného programu či zdravého stravovania.

  Príprava

  Sáčok alebo 2 odmerky prášku pridajte do 200 ml vody, premiešajte v šejkri, prelejte do vhodnej nádoby a zohrejte 1 minútu v mikrovlnke, potom ešte 3 minúty miešajte v miske a skonzumujte.

  Zloženie

  Mliečne bielkoviny (slnečnicový lecitín (E322)), rastlinné bielkoviny (sója, hrach), aróma (kuracie mäso (obsahuje lepok)), kypriace činidlo (matodextrín), zelenina (cibuľa), zahusťovadlo (xantánová guma (E415)), koreniny a byliny (petržlen, kurkuma, korenie, kari (obsahuje horčicu)). Alergény: Lepok, sója, mlieko, horčica.
 • Banánový dezert

  18.9034.90
  7 sáčkov v balení alebo 16 porcíí v 400 g balení Banánový dezert - nízkokalorický produkt s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom tukov, cukrov a soli, s prírodnými sladidlami. Energetická hodnota 95 kcal v jednom kuse. Vhodné ako doplnok zdravej a nízkokalorickej diéty, akéhokoľvej redukčného programu či zdravého stravovania. Objavte nový praktický a ekonomický koncept Dr. Slim na efektívnu kontrolu svojej hmotnosti! Počas zoštíhľovacieho programu konzumujete proteíny vysokej biologickej hodnoty v ideálnej dávke s nízkym množstvom cukrov na výnimočnom základe. Koncept je založený na princípe kontrolovanej diéty s výraznou redukciou tukového tkaniva, bez pocitu hladu, bez straty svalovej hmoty, udržateľné dlhodobo a bez yo-yo efektu.

  Príprava

  Vysypte obsah vrecka do 120 ml studenej vody a premiešajte v šejkri. Prelejte do vhodnej nádoby a ihneď skonzumujte.

  Zloženie

  Mliečne bielkoviny, slnečnicový lecitín E322, plnivo (matodextrin), modifikovaný škrob E1414, rastlinný olej (rafinovaný palmový olej, glukózový sirup, mliečna bielkovina, oxid kremičitý E551), soľ, aróma (banán), zahusťovadlá (xantan E415 a karboxymetylcelulóza E466), sladidlá (acesulfam E950 a sukralóza E955), farbivo karoten E160(ii). Alergény: Mlieko.