Proteínová dieta2021-05-24T12:42:24+02:00

Špeciálna proteínová strava

Dr.SLIM sú špeciálne upravené proteíny, vyrobené vo Francúzsku najmodernejšou technológiou . Sú takmer 100% -ne vstrebateľné do krvi . Sú zároveň nízkokalorické, čo znamená , že sú zbavené cukru a tukov a sú k nim pridané vitamíny a stopové prvky.

Vyrábajú sa v rôznych príchutiach. Tieto bielkovinové jedlá sa rýchlo a efektívne vstrebávajú do svalovej hmoty a zachránia sval pred štiepením, ktoré sa deje pri každej inej diéte.

Nastane špeciálny stav – ketóza. Asi po 3 dňoch proteínovej stravy telo spotrebuje zásoby sacharidov, metabolizmus sa preorientuje a ako primárny zdroj energie slúžia tuky a nie cukry. V tomto stave sú ketóny používané ako zdroj energie pre mozog a kostrové svalstvo.

Telo si tak za zdroj energie nevyberá sval, ale tuky vo vnútri brucha, preto sa rýchlo chudne z objemu a konfekčných čísiel. Pritom sa nikto necíti hladný, naopak, cíti sa dobre, má veľa energie.

Bonus naviac je strata vnútorného tuku a vyrysovanie postavy.

Rozdiel medzi Dr. Slim a ostatnými diétami

Všetky diéty na svete sú v princípe rovnaké. Počas nich sa vždy stráca aktívny sval, voda a malé množstvo podkožného tuku.

Organizmus na svoje fungovanie potrebuje zdroj energie a to hlavne aminokyseliny a glukózu. Pre tento účel má vytvorené hormonálne a metabolické podmienky.

Pri hladovaní strácate svaly

V prípade hladovania ( akejkoľvek diéty okrem našej ) vždy štiepi sval a z neho získava aminokyseliny pre tvorbu bielkovín a hormónov a získava glukózu pre mozog a nervový systém.

Pri akejkoľvek inej diéte, pri ktorej nemáte k dispozícii výsledky z prístroja InBODY, neviete, že sa stráca sval a voda, vidíte len úbytok hmotnosti. To neskôr zákonite vedie k jojo efektu s nabratím veľkého množstva vnútrobrušného tuku.

Pri diéte Dr. SLIM spaľujete tuky

Pri diéte Dr. SLIM sa do tela dostávajú špeciálne proteíny, vyrábané špeciálnou technológiou ( sú veľmi malé ), rýchlo obsadia svaly a chránia ich pred štiepením.

Telo si potom ako zdroj energie vyberá spaľovanie tuku namiesto svalov a Vy rýchlo chudnete. Štiepia hormonálne aktívny vnútrobrušný tuk a tým zároveň predchádzajú mnohým ochoreniam.

Porovnanie každodenných výdavkov na stravu Dr. Slim oproti bežnej strave

raňajky Dr. Slim 2,70 € bageta, maslo, šunka, syr… 0,77 €
desiata Dr. Slim 0,00 € ovocie, jogurt… 1,00 €
obed Dr. Slim 2,70 € polievka, mäso, hranolky… 3,50 €
olovrant Dr. Slim 2,70 € müsli, jogurt… 1,00 €
večera Dr. Slim 2,70 € niečo teplé do žalúdka 2,50 €
ostatné Dr. Slim 2,36 € sladké, slané… 1, 65 €
Spolu Dr. Slim 13,16 € bežná strava 10,42 €