Proteínová dieta2018-10-30T18:33:01+00:00

Proteínová diéta

Naša revolučná proteínová diéta Dr. SLIM je postavená na dvoch neoddeliteľných pilieroch:

1. Analýza Vášho tela špeciálnym prístrojom In Body.
2. Špeciálna proteínová strava.

Analýza tela

Pri vyšetrení prístrojom InBody sa dozviete vašu presnú hmotnosť, presné množstvo kostrového svalstva, presné množstvo tuku v organizme a jeho rozloženie, množstvo kostí a zadržanej vody v tele, vyváženosť postavy, množstvo minerálov a kalcia v tele a ich presné proporcionálne rozloženie.

Prístroj umožňuje ďalej presne zistiť rozloženie svaloviny a tuku v horných i dolných končatinách a v oblasti brucha a to v kilogramoch i percentách. Z vyšetrenia podobného CT vyšetreniu je potom zrejmé kde je tuk uložený, či je uložený v podkoží, alebo vnútri brucha okolo vnútorných orgánov ( pečeň, oblička, črevá ).

Prístroj pomôže zistiť aj ostatné parametre prípadnej obezity ako BMI ( Body mass index ), % tuku v tele v rôznych oddieloch, hodnotu WHR ( pomer pásu a bokov tela ), minimálnu kalorickú potrebu, množstvo celkovej vody v tele, presnú hmotnosť kostí v tele, množstvo proteínov a minerálov v organizme a ich rozloženie v kostiach a mimo kostí, čo ocenia hlavne ženy okolo 40-50 rokov. Presne stanoví tzv. nutričnú diagnózu.

Vypočíta koľko kilogramov svalovej hmoty či tuku je pre Vás potrebné zredukovať či pribrať a objektívne zhodnotí časť tela, ktorej sa to týka

Špeciálna proteínová strava

Dr.SLIM sú špeciálne upravené proteíny, vyrobené vo Francúzsku najmodernejšou technológiou . Sú takmer 100% -ne vstrebateľné do krvi . Sú zároveň nízkokalorické, čo znamená , že sú zbavené cukru a tukov a sú k nim pridané vitamíny a stopové prvky.

Vyrábajú sa v rôznych príchutiach. Tieto bielkovinové jedlá sa rýchlo a efektívne vstrebávajú do svalovej hmoty a zachránia sval pred štiepením, ktoré sa deje pri každej inej diéte.

Nastane špeciálny stav – ketóza. Asi po 3 dňoch proteínovej stravy telo spotrebuje zásoby sacharidov, metabolizmus sa preorientuje a ako primárny zdroj energie slúžia tuky a nie cukry. V tomto stave sú ketóny používané ako zdroj energie pre mozog a kostrové svalstvo.

Telo si tak za zdroj energie nevyberá sval, ale tuky vo vnútri brucha, preto sa rýchlo chudne z objemu a konfekčných čísiel. Pritom sa nikto necíti hladný, naopak, cíti sa dobre, má veľa energie.

Bonus naviac je strata vnútorného tuku a vyrysovanie postavy.

Rozdiel medzi Dr. Slim a ostatnými diétami

Všetky diéty na svete sú v princípe rovnaké. Počas nich sa vždy stráca aktívny sval, voda a malé množstvo podkožného tuku.

Organizmus na svoje fungovanie potrebuje zdroj energie a to hlavne aminokyseliny a glukózu. Pre tento účel má vytvorené hormonálne a metabolické podmienky.

Pri hladovaní strácate svaly

V prípade hladovania ( akejkoľvek diéty okrem našej ) vždy štiepi sval a z neho získava aminokyseliny pre tvorbu bielkovín a hormónov a získava glukózu pre mozog a nervový systém.

Pri akejkoľvek inej diéte, pri ktorej nemáte k dispozícii výsledky z prístroja InBODY, neviete, že sa stráca sval a voda, vidíte len úbytok hmotnosti. To neskôr zákonite vedie k jojo efektu s nabratím veľkého množstva vnútrobrušného tuku.

Pri diéte Dr. SLIM spaľujete tuky

Pri diéte Dr. SLIM sa do tela dostávajú špeciálne proteíny, vyrábané špeciálnou technológiou ( sú veľmi malé ), rýchlo obsadia svaly a chránia ich pred štiepením.

Telo si potom ako zdroj energie vyberá spaľovanie tuku namiesto svalov a Vy rýchlo chudnete. Štiepia hormonálne aktívny vnútrobrušný tuk a tým zároveň predchádzajú mnohým ochoreniam.

Porovnanie každodenných výdavkov na stravu Dr. Slim oproti bežnej strave

raňajky Dr. Slim 2,70 € bageta, maslo, šunka, syr… 0,77 €
desiata Dr. Slim 0,00 € ovocie, jogurt… 1,00 €
obed Dr. Slim 2,70 € polievka, mäso, hranolky… 3,50 €
olovrant Dr. Slim 2,70 € müsli, jogurt… 1,00 €
večera Dr. Slim 2,70 € niečo teplé do žalúdka 2,50 €
ostatné Dr. Slim 2,36 € sladké, slané… 1, 65 €
Spolu Dr. Slim 13,16 € bežná strava 10,42 €