Proteíny, sladidlá, spalovače

 • B Calm

  18.00
  60 tabliet

  Unikátny kanadský produkt s plnohodnotným spektrom všetkých vitamínov B rady, ktoré sú nevyhnutné na normálne fungovanie centrálneho nervového systému. V produkte ide o kombináciu vysoko rozpustnýhch vitamínov B rady zastúpených v kompletnom spektre s indickou rastlinoui ASHWAGANDA, ktorá sa v Oriente po stáročia používa na upokojenie mysle a odbúranie stresu. BEZY ÚTLMU, BET ZÁVISLOSTI. Účinkuje pozvoľna, ale o to efektívnejšie.

 • 300 g

  Skladovanie

  Suché chladné miesto, bez priameho slnečného žiarenia. Po otvorení skladovať v chladničke pri 5-10°C, možné konzumovať do 5 dní.

  Zloženie

  Paradajkový koncentrát, voda, cibuľa, sladidlá: erytritol, stévia, sukralóza, tapioka-škrob, soľ, ocot, cesnak, korenie: majorán, mleté korenie, mleté chilli. Obsah ovocia: 100 gramov výrobku obsahuje 160 gramov paradajok. Alergény: Kečup bol vyhotovený vo výrobni v ktorej sa používajú horčicové semená. Výrobok neobsahuje alergény ani geneticky upravené komponenty. Pri konzumácii vo zvýšenom množstve môže mať laxatívne účinky.
 • 14 sáčkov v balení

  Nízkoenergetický a nízkokalorický proteínový produkt s vysokým obsahom bielkovín a vlákniny, so zníženým obsahom tukov a cukrov.

  Objavte nový praktický a ekonomický koncept Dr. Slim na efektívnu kontrolu svojej hmotnosti! Počas zoštíhovacieho programu konzumujete proteíny vysokej biologickej hodnoty v ideálnej dávke s nízkym množstvom cukrov na výnimočnom základe. Koncept je založený na princípe kontrolovanej diéty s výraznou redukciou tukového tkaniva, bez pocitu hladu, bez straty svalovej hmoty, udržateľné dlhodobo a bez yo-yo efektu.

  Príprava

  Zrieďte obsah tyčinky v 150 ml studenej vody, dobre premiešajte a vypite. 1 tyčinku 3-krát denne, 30 minút pred 3 hlavnými jedlami.

  Zloženie

  Dextrín, glukomanán konjak, príchute (sója), činidlá upravujúce kyslosť: kyselina jablčná, citrát draselný; prírodné farbivá: repný džús, extrakt z hroznovej kožky; zahusťovadlá: guarová guma, pektín; soľ, prírodné sladidlá: sukralóza, acesulfam draselný. Alergény: Sója. Vyrobené na zariadeniach, ktoré spracovávajú mlieko, lepok, vajcia, zeler a siričitany.
 • Vychytávač tukov a cukrov 60 kapsúl v balení

  Popis produktu

  Tento špeciálny produkt v sebe spája obe najčastejšie požiadavky klientov pri chudnutí – dovoliť si s mierou zjesť aj sladké, vypiť malé množstvo alkoholu či si dať dobrú večeru v kruhu rodiny či známych a pritom nepriberať na váhe. Vychytávač tukov a cukrov obsahuje prírodné výťažky, ktoré blokujú enzýmy zodpovedné za trávenie tukov a cukrov. Výsledná nízko-sacharidová (low carb) diéta sa efektívnym spôsobom podieľa na znížení telesnej váhy. Tým, že blokuje súčasne aj vstrebávanie tukov aj cukrov, dochádza k podstatnému ušetreniu finančných prostriedkov. Doteraz sme na tento efekt potrebovali dva samostatne účinné produkty. Vyrobený renomovanou francúzskou spoločnosťou za prísne sledovaných podmienok. Správna kombinácia Spaľovača tukov a urýchľovača metabolizmu Cayenne Slim a Blokátora chuti do jedlaAppetite suppresant zabezpečí blokádu vstrebávania tukov a cukrov z potravy, potlačenie hladu a chuti na sladké a súčasné zrýchlenie metabolizmu a zrýchlenie spaľovania už uložených tukov. Náš tip: najpredávavanejšia trojkombinácia u klientov s výrazne merateľným efektom úbytku tuku pri najpohodlnejšom spôsobe racionálneho stravovania

  Odporúčané dávkovanie

  2 kapsuly denne: 1 kapsula ráno a večer počas jedla. Zapiť aspoň 200-250 ml vody.
 • 14 sáčkov v balení Coca-Cola termogénny spaľovač tukov so zníženou energetickou hodnotou, zníženým obsahom sacharidov, bohatý na vlákninu, s prírodnými sladidlami. Vhodné ako doplnok zdravej a nízkokalorickej diéty, akéhokoľvej redukčného programu či zdravého stravovania. Objavte nový praktický a ekonomický koncept Dr. Slim na efektívnu kontrolu svojej hmotnosti! Počas zoštíhľovacieho programu konzumujete proteíny vysokej biologickej hodnoty v ideálnej dávke s nízkym množstvom cukrov na výnimočnom základe. Koncept je založený na princípe kontrolovanej diéty s výraznou redukciou tukového tkaniva, bez pocitu hladu, bez straty svalovej hmoty, udržateľné dlhodobo a bez yo-yo efektu.

  Príprava

  Tyčinku rozpustite v 200 ml studenej vody. Užite maximálne 1 tyčinku denne.

  Zloženie

  Arabská guma; rastlinný extrakt (výťažok sušeného semena zelenej kávy, výťažok sušeného semena guarany, výťažok listu mäty, výťažok sušených listov zeleného čaju, výťažok z čierneho korenia); farbivá: karamel, repná šťava, extrakt z kurkumy; príchute; regulátor kyslosti: kyselina jablčná; pikolinát chrómu; prírodné sladidlo: sukralóza. Alergény: Bez alergénov. Vyrobené na zariadení, ktoré spracováva sóju, glutén, mlieko, vajcia, zeler, horčicu a siričitany.